Laisvų automobilių nėra
I - V: 9:00 - 18:00, VI: 10:00 - 14:00

Patarimai

Nuomos patarimai

Į ką reikia atkreiptį dėmesį nuomojantis automobilį?

Kelionės automobiliu vis tampa paklausesnės Lietuvoje, automobilių nuomos punktas Begis.lt paruošė jums 7 pagrindinius punktus, į kurias reikėtų atkreipti dėmesį prieš nuomojantis automobilį.

  1. Žinokite, ko ieškote ir norite. Nusistatykite jūsų kelionės prioritetus, atstumą iki galutinio taško, keleivių skaičių, bagažo dydį ir kitus panašius dalykus. Tokiu būdu jums bus paprasčiau išsirinkti tinkamos klasės bei reikiamos komplektacijos automobilį.

  2. Automobilio rezervacija pasirūpinkite iš anksto. Ši taisyklė yra labai svarbi ypač tiems, kurie planuoja nuomotis mikroautobusą. Mikroautobusai yra patys paklausiausi automobilių nuomos rinkoje, todėl rekomenduotinas rezervacijos laikotarpis yra bent 60 dienų iki kelionės pradžios. Išankstinė rezervacija garantuoja išvykimą laiku. Užstato kaina - 100 eurų.

  3. Atidžiai perskaitykite automobilio nuomos sutartį. Prieš pasirašydami nuomos sutartį atidžiai ją perskaitykite ir įsitikinkite, kad visos sąlygos yra aiškios ir suprantamos. Rekomenduotina atkreipti dėmesį į ridos apribojimus, vairuotojų skaičių bei draudimo paketus.

  4. Draudiminiai atvejai gali turėti išimčių. Jeigu automobilis yra draustas "Kasko" ir "TPVCA" draudimais galite būti ramūs, tačiau turėkite omenyje, kad automobilio draudimo sąlygos priklauso ne nuo nuomininkų, o nuo draudimo įmonių sąlygų. Kartais galite rasti pažymėtų punktų, kad į automobilio draudimą nėra įtraukta vandens patekimas į saloną ar į variklį ar kiti piktybiniai pažeidimai.

  5. Komplektacija ir priedai. Prieš rezervuojant automobilį, įvertinkite poreikį priedams ir komplektacijai. Geresnės komplektacijos automobiliai yra brangesni (automatinė pavarų dežė, odinės, masažinės sėdynės ir kita). Jeigu automobiliu vešite mažametį vaiką, būtinai užsisakykite papildomą kėdutę vaikams. Jeigu nesate tikri dėl kelionės tikslo pasiekimo, rekomenduojame į nuomos kainą įtraukti ir profesionalią navigacinę sistemą. Šie priedai kainuoja palyginus nedaug, tačiau įsigiję juos jausitės saugūs ir tikri dėl savo kelionės tikslo pasiekimo.

  6. Apsispręskite dėl vairuotojo. Nuomojantis automobilį būtinai turite įvardinti vairuotoją. Jeigu nesate tikri kas vairuos automobilį, teiraukitės nuomos punkto dėl papildomo vairuotojo įtraukimą. Šis punktas kainuos nedaug, tačiau avarijos ar automobilio gedimo atveju turėsite galiojantį draudimą. Jeigu papildomas vairuotojas nebus įtrauktas, o automobilį vairuos kitas žmogus nei buvo įrašyta sutartyje, gali grėsti baudos bei avarijos ar gėdimo atveju - žalos atlyginimas nuomos punktui.

  7. Pozityvumas. Svarbiausia - gera nuotaika! Jeigu automobilį nuomojates pirmą kartą - nebijokite. Viskas yra pasirūpinta už Jus, įsirašykite mėgstamos muzikos kompaktą ir mėgaukites kelione.