Laisvų automobilių nėra
I - V: 9:00 - 18:00, VI: 10:00 - 14:00

Kemperių nuoma

Kemperiai yra viena patraukliausių transporto priemonių žmonių tarpe, kurie mėgsta keliauti nevaržomai ir planuotis savo kelionę nuo pradžios iki pabaigos. Kemperių nuoma pasak statistinių duomenų Lietuvoje auga su kiekvienais metais vis greičiau ir sparčiau.

Manoma, kad kelionės su šiais namais ant ratų su kiekvienais metais vis toliau ir toliau populiarės tarp aktyvų poilsį mėgstančių žmonių.

Šiuo metu neturime!

Kemperių nuoma

Kemperių nuoma patogioms jūsų kelionėms

Kemperiai arba dar kitaip vadinami namai ant ratų yra vienas iš geriausių pasirinkimų jums, jeigu nusprendėte savo atostogas leisti keliaudami automobiliu.

Be jokios abejonės, bet kokio modelio kemperis yra ganėtinai brangus automobilis, o daugumoje Europos vakarų valstybių, šie automobiliai vertinami kaip prabangos prekė ir dauguma žmonių negali sau leisti jų įpirkti.

Būtent dėl šios priežasties kemperių nuoma yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie turi didelę šeimą ir nori keliauti patogiai ir saugiai.

Nuomojami kemperiai įprastai talpina apie 8 asmenis viename automobilyje, tačiau tai priklauso nuo automobilio modelio, išdėstymo viduje ir įrengtų patogumų taip pat.


Kemperių rezervacija


Dažniausiai naudojami kemperių modeliai

Kemperis kaip transporto priemonė turi net 5 skirtingas kategorijas. Nuo šių kategorijų priklauso ir automobilio dydis, kemperio kaina tiek perkant, tiek ir nuomojantis. Tad prieš įsigyjant šį kelioninį automobilį, būtinai išanalizuokite jo parametrus.

Mikroautobuso bazės modelio Kemperis

Šie kemperių modeliai yra patys rečiausi ir mažiausi iš visų kategorijų. Nepaisant to, kad ir jų dydis yra mažesnis nei įprasto kemperio, šie automobiliai yra itin manevringi, lengvai parkuojami bei nėra sunkiai valdomi kelyje.

Tačiau didžiausia problema yra vieta viduje. Šie kemperiai įprastai turi 2-3 vietas viduje, todėl nėra pritaikyti didesniam žmonių skaičiui. Dauguma klientų kaip alternatyvą šiems kemperiams renkasi mikroautobusų nuoma.

Alkovenas

Šis modelis yra pats didžiausias ir vienas populiariausių tarp visų kemperių, kurie yra pritaikyti ilgoms kelionėms. Šiuo automobiliu įprastai gali keliauti ir miegoti viduje nuo 6 iki 8 žmonių.

Papildomas šios modelio privalumas – daug vietos daiktams susidėti, didelė erdvė, kurioje keleiviai gali jaustis tarsi viešbutyje. Į šį kemperį galite nesunkiai sutalpinti dviračius, lauko baldus bei net motorolerį.

Vienintelis šio automobilio minusas yra kuro sąnaudos, kurios reikalauja apie 12 – 13 litrų degalų 100 kilometrų.

Šių kemperių nuoma yra populiariausia tiek Lietuvoje tiek ir vakarų Europoje.

Nepilnai integruotas Kemperis

Tai vienas komfortiškiausių ir ekonomiškiausių kemperių rinkoje. Dėl šios savybės jis laikomas vienu populiariausiu modeliu rinkoje.

Šiek kemperiai puikiai tinka mažoms šeimos bei draugų kompanijoms. Įprastai šių modelių namai ant ratų yra tinkami keliauti iki 4 asmenų. Automobilis naudoja mažai degalų bei yra kur kas lengviau valdomas nei prieš tai minėtas Alkovenas.

Integruotas Kemperis

Šis automobilio modelis yra pats prabangiausias pasirinkimas rinkoje tiek perkant tiek ir nuomojantis.

Taip yra nes šis kemperis yra vientisas kartu su kabina, o tai prideda daugiau erdvės, jaukumo bei suteikia daugiau patogumo vairuojant šį automobilį.

Jeigu jus domina kemperių nuoma, nerekomenduotume šių kemperių rezervuoti savo kelionės dėl vienos paprastos priežasties – kaina. Šie kemperiai įprastai talpina iki 6 asmenų, tačiau yra ženkliai brangesni nei prieš tai minėti alkovenai ar nepilnai integruoti kemperiai.

Kodėl skiriasi jų kaina?

Šių kemperių pagaminimas yra itin brangus, o įvykus eismo įvykiui ir nukentėjus transporto priemonės kabinai remonto išlaidos yra itin didelės.

Priekabos

Nežinia ar priekabas galima vadinti kemperiais, tačiau pagal bendras normas ir taisykles, šios transporto priemonės taip pat yra priskiriamos kemperių kategorijai.

Priekabos palyginus su prieš tai minėtais kemperiais yra ženkliai pigesnės, tačiau reikalauja nuosavo automobilio, daug vietos bei kelionės laikas prailgėja dėl greičio ribotumo.

Kemperių nuomos privalumai

Kemperių nuoma yra puiki galimybė pamiršti ilgas, nepatogias ir varginančias keliones nuosavu automobiliu.

Nusprendę keliauti šiuo automobiliu, čia rasite viską ko gali prireikti jūsų įsimintinai ir sėkmingai kelionei.

Kemperių nuoma jums suteikia galimybė mėgautis 24 valandų poilsiu kelionės metu, net jeigu ir vairuojate!

  • Jums nereikės rūpintis būsto paieškomis ir nuoma kelionės metu;

  • Nepakartojamas komfortas kelionės metu;

  • Kelionės metu nepavargsite, todėl pasiekė galutinį tikslą jausitės pailsėję;

  • Kelionės kemperiu yra puikiai tinkamos tiek draugų kompanijai, tiek ir šeimai;

  • Kemperiu keliauti galima net ir 1 asmeniu. Atsižvelgiant į kemperių nuoma ir pateiktas sąlygas, pasiteiraukite dėl geriausiai tinkančio automobilio jūsų kolektyvui.

Kemperių išplanavimai ir modeliai kaip apžvelgėme juos aukščiau yra skirtingi, todėl gali skirtis miegamųjų ir sėdimų vietų skaičius automobilyje. Prieš nuomojantis automobilį, būtinai pasikonsultuokite su kemperių nuomos įmonės konsultantu.

Begis.lt kemperių nuoma suteikia jums pilnai paruoštus eksploatacijai, įrengtus patogioms ir saugioms jūsų kelionėms automobilius.

Ką svarbu žinoti nuomojantis kemperį?

Ar galima vairuoti kemperį turint B kategorijos vairuotojo pažymėjimą?

Taip galima, visi Begis.lt nuomojami kemperiai yra lengvesni nei 3500 kg. 

Tačiau siekiant užtikrinti saugumą ir dėl didelių automobilio gabaritų, kemperius rekomenduojame vairuoti turint nemažesnį nei 2 metų vairavimo stažą.

Ar galima kemperyje gaminti maistą?

Taip automobilyje galima gaminti maistą. Čia yra paruoštas dujų balionas, kurio įprastai užtenka 3-4 savaitėms.

Ar galima gerti vandenį iš vandens bako?

Gerti vandenį iš kemperio vandens bako nerekomenduojame, įprastai siūlome įsigyti geriamo vandens vietinėje parduotuvėje.

Kokia keltų kaina kemperiams?

Įprastai persikėlimas su kemperiu keltu kainuoja šiek daugiau (20-30 proc.) nei lengvuoju automobiliu.

Ar kemperyje yra patalinė ir indai?

Ne, patalinę ir indus bei puodelius reikia pasiimti kartu su savimi.

Kaip išsinuomoti kemperį kelionei?

  1. Išsirinkite ir nusistatykite kemperio nuomos laikotarpį;

  2. Užsukite į mūsų „automobiliai“ skiltį, pasirinkite kemperių nuoma ir pamėginkite užsirezervuoti automobilį nustatytai datai;

  3. Jeigu nepavyksta, o gal nėra laisvų automobilių jūsų pageidaujamam laikotarpiui, pasiskambinkite mums nurodytais kontaktais ar parašykite el. paštu, kurį rasite kontaktų formoje;

  4. Priėmę jūsų skambutį ar gavę el. laišką suteiksime jums konsultaciją ir atsakysime į jums svarbius klausimus.


Kelionė kemperiu yra itin įsimintinas įvykis, todėl pasirūpinkite kemperių nuoma jau dabar spausdami ant žemiau esančio paveikslėlio.

Nuomojami kemperiai