Laisvų automobilių nėra
I - V: 9:00 - 18:00, VI: 10:00 - 14:00

Apie mus

Apie Begis.lt

Kemperių ir mikroautobusų nuomos punktas - Begis.lt

Begis.lt - kemperių ir mikroautobusų nuomos punktas įsikūrės Kaune, bet paslaugas teikiantis visoje Lietuvoje. 

Mūsų automobiliai yra saugomi ir laikomi Kauno mieste, tačiau, jeigu esate iš kito miesto ir norite išsinuomoti kemperį ar mikroautobusą, tai yra nebėda, susisiekite su mumis ir mes sutarsime automobilio atsiėmimo sąlygas ir jums tinkamą vietą.

Esant poreikiui mūsų komandą pristatys automobilį ir į jūsų miestą. Kemperių ir mikroautobusų nuomos punktas Bėgis.lt siūlo itin patikimus, ekonomiškus ir saugius bei eksploatavimui paruoštus automobilius jūsų pasirinktai kelionei į bet kurią Europos šalį.

Pasirinkę "Begis.lt" nuomojamus automobilius jūs galite:

  • Keliauti nevaržomai visoje Europoje

Mūsų tikslas - užtikrinti saugią, patikimą ir ekonomišką kelionę Jums. Begis.lt kolektyvas pasirūpins jūsų saugia kelione su mūsų mikroautobusais į bet kurią Europos šalį. Nuomojame 8 vietų ir didesnius, skirtingų modelių mikroautobusus - vietos užteks visiems!

  • Išsinuomoti transportą savo šventei  

Begis.lt nuomos punkte rasite automobilių ir jūsų šventėms: vestuvėms, gimtadieniams ar kitomis progomis. Automobiliai yra nuomojami kartu su vairuotoju, todėl pamirškite visus rūpesčius ir patikėkite savo šventės transportą mums.

  • Išvengti rūpesčių

Nuomojami automobiliai apdrausti "Kasko" ir "TPVCA" draudimais. Šie draudimai yra įskaičiuoti į automobilio nuomos kainą, kuri yra įvardijama išsiuntus užklausą. Nutikus eismo įvykiui ar atsiradus netikėtiems gedimams šie draudimai apsaugus jus nuo papildomų rūpesčių.

  • Pasirūpinti savo klientais bei savimi

Patrauklaus dizaino, skirtingų stilių, klasių, modelių ir ne senesni nei 10 metų automobiliai tinka specialioms progoms bei susitikimams su verslo partneriai ar kolegomis. Prabangūs automobiliai praverčia pasitinkant svečius iš užsienio ar keliaujant į svarbius susitikimus.


Susisiekite su mumis dabar!