Laisvų automobilių nėra
I - V: 9:00 - 18:00, VI: 10:00 - 14:00

Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma pastaraisiais metais yra viena populiariausių paslaugų Lietuvoje. Ši paslauga kaip ir kemperių nuoma yra skirta asmenims, kurie mėgsta keliones ne tikLietuvoje, bet ir už jos ribų.

Šiuo metu neturime!

Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma – Privalumai ir Trūkumai

Atsižvelgiant į keliaujančių asmenų kiekį, kelionės tikslą ir atstumą - mikroautobusų nuoma, ko gero, yra vienas iš pigiausių kelionės pasirinkimų ir formų.

Prieš kelionę kiekvienas nori kiek labiau įmanoma užsitikrinti sklandžią ir jūsų poreikius atitinkančią kelionę.  

Mikroautobusų nuoma tam puikiai tinka: jūs nesate įsipareigojęs kelionių agentūrų sudarytiems maršrutams ir tvarkaraščiams, o laiką, kelionės tikslą bei atstumą galite planuoti ir pats.

Siekiant užsitikrinti nepriekaištingą kelionę, būtina išsirinkti tam paruošta ir pritaikyta transporto priemonę taip pat.

Mūsų nuomojami mikroautobusai yra techniškai tvarkingi ir prižiūrėti paruošti ilgoms kelionėms. Pasirinkę mūsų mikroautobuso nuomos paslaugos, su jais galėsite jaustis saugiai ir patikimai. Kelionės nuomojamais mikroautobusais turi itin nemažai privalumų prieš kitas transporto priemones.

Be to, nereikia net sakyti, kad mikroautobusai dažniausiai yra naudojami ilgoms kelionėms vasaros laikotarpiu su šeima ar draugais. Dauguma žmonių neturi erdvių automobilių, o be to jums ir nereikės naudoti savo automobilio ar net imti paskolos naujam automobiliui įsigyti.


Mikroautobusų rezervacija


Mikroautobusų privalumai

  • Nedidelės kuro sąnaudos. Pilno kuro bako užtenka nuvažiuoti apie 800-900 kilometrų, todėl nesunkiai pasieksite bet kurią vietą neišleidžiant daugybės pinigų kurui.

  • Patogumas ir vietų skaičius. Mūsų nuomojami mikroautobusai standartiškai yra 7-9 vietų plius vieta lagaminams. 
    Automobilio išplanavimas ir dydis leidžia patogiai sėdėti automobilio viduje. Kelionės metu nesusidursite su viena didžiausių problemų – vietos kojoms trūkumu.

  • Parkavimas ir mokesčiai. Keliaujant mikroautobusu galėsite praktiškai privažiuoti prie bet kurios įdomios ir lankytinos vietos. Mūsų nuomojami mikroautobusai atitinka tokius pačius parkavimo standartus kaip ir lengvasis automobilis.

  • Platus pasirinkimas. Mikroautobusų nuoma žavi tuo, kad galite rinktis iš skirtingų modelių bei komplektacijų automobilių (automatinė pavarų dėžė, mechaninė pavarų dėžė, interjeras ir kt.) Ilgesnei kelionei galite rinktis automobiliu su odinėmis, minkštomis sėdynėmis, automatine pavarų dėže bei didesne automobilio baze. Trumpesnėms kelionės gali užtekti ir paprastesnės komplektacijos automobilio.
  • Savarankiškumas. Keliaujant mikroautobusu galite patys nuspręsti kur norite sustoti ir kokias vietas pamatyti. Taip pat dauguma žmonių sutaupo nemažą dalį pinigų įsidėja papildomo maisto į kelionę. Kaip rekomenduojama maitintis kelionėje galite rasti šiame straipsnyje.

Mikroautobusų nuoma yra puikus pasirinkimas jeigu keliaujate į kitą šalį ir planuojate ten praleisti savo atostogas. Su šia paslauga, priklausomai nuo žmonių kiekio, sutaupysite dalį savo biudžeto kelionės kaštams.

Mikroautobusų nuoma šventėms

Mikroautobusų nuoma taip pat yra puikus pasirinkimas šventėms, renginiams bei privatiems vakarėliams.

Tai puiki galimybė nuvykti į nurodytą šventės vietą itin patogiai ir geroje kompanijoje.

Mikroautobusų nuoma be vairuotojo

Šventėms ir renginiams galite pasitelkti mikroautobusų nuoma be vairuotojo ir būti pats sau šeimininkas.

Nuomos sąlygos nesiskiria nuo įprastos, standartinės sutarties. Nuspręskite kelioms dienoms jums prireiks automobilio, užpildykite formą ir daugiau negalvokite apie transporto problemas.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Jeigu nesate tikri dėl vairuotojo bei asmens, kas jus nuveš ir parveš iš šventės – pasinaudokite mikroautobusų nuoma su vairuotoju.

Keleivių pervežimo paslaugos yra puiki galimybė mėgautis kelione su asmeniniu vairuotoju į bet kurią pasirinktą vietą Europoje.

Mikroautobusų nuoma Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje

Mūsų automobilių parkas yra Kaune, todėl prieš nuomojantis autobusą įsitikinkite, kad galėsite atvykti jį pasiimti iš Kauno.

Jeigu negalite atvykti į Kauną, mūsų komanda neapsiriboja vien mikroautobusų nuoma Kaune. Jeigu jūs negalite atvykti pasiimti automobilio į Kauną, už papildomą mokestį, mes jums jį pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą.

Populiariausi klausimai nuomojantis mikroautobusą:

Kokio reikia vairavimo stažo, kad galėčiau vairuoti mikroautobusą?
Minimalus vairavimo stažas – 2 metai, tačiau vairuotojas turi būti ne jaunesnis nei 25 metai.

Kas atsitiks jeigu pateksiu į auto įvykį?
Visi nuomojami automobiliai apdrausti privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu (dengia materialinę ir sveikatai padarytą žalą kitam avarijos dalyviui ir tretiesiems asmenims) bei KASKO draudimu (dengia nuostolius padarytus nuomojamam automobiliui, nesvarbu kas avarijos kaltininkas). Įvykus draudiminiam įvykiui nuomojamam automobiliui nuomininko atsakomybė siekia nuo 150 EUR iki 500 EUR priklausomai nuo nuomojamo automobilio.

Ar reikalingas rezervacijos mokestis?
Taip, privalomas rezervacijos – avanso mokestis nuo 30 iki 100 eurų.

Visi automobiliai rezervuoti, ką daryti?
Jeigu nutiko taip, kad visi automobiliai rezervuoti, būtinai susisiekite su mumis. Mes jums padėsime suplanuoti rezervacijos ir nuomos datą ir šiam laikotarpiui gauti jus tenkinantį mikroautobusą.

Kiek galima nuvažiuoti su mikroautobusu per parą?
Leidžiamas atstumas per parą yra 450 km. Tačiau vieną parą galite važiuoti ir 900 km. Svarbu, kad vidutinis paros atstumas kelionės metu neviršytu 450 km. Už papildomą kilometrą – 0,05 Eur.

Mikroautobuso pasirinkimas

Mikroautobuso pasirinkimas yra svarbus žingsnis planuojantis savo sėkmingą kelionę.

Mes siūlome jums įvairiausių modelių ir komplektacijų automobilius. Prieš rezervuojant automobilį siūlytume atkreipti dėmesį į automobilio charakteristiką ir komplektaciją.

Jeigu nesate tikri dėl geriausio pasirinkimo, rekomenduotume pasiskambinti konsultacijai arba parašykite mums el. laišką.

Mūsų komandos nariai įvertinę jūsų kelionės sudėtingumą, maršrutą bei asmenų skaičių pasiūlys jums geriausią variantą kainos – kokybės ir patogumo santykiu.

Apibendrintai, mikroautobusų nuoma – puikus pasirinkimas šeimai ar draugų kompanijai keliaujant į bet kurią vietą Europoje.


Norite peržiūrėti šiuo metu nuomojamus automobilius?


Spauskite ant žemiau esančio paveikslėlio:


Nuomojami mikroautobusai